Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

wiadomość

#jestemkrakow

30.05.2019
Cultural events on the 120th foundation anniversary of the Historical Museum of the City of Kraków.
Read More o #jestemkrakow
wiadomość

7. Festiwal Kultury i Mediów Polikultura

14.05.2019
Jesteście gotowi na odrobinę magii? Festiwal Polikultura zaprasza na nowe, niezapomniane przeżycia, które zapewni pokaz magiczny Macieja Kulhawika. To iluzjonista wymykający się regułom czasu i przestrzeni, jest osobą, która naprawdę potrafi zaskoczyć. Przekracza bariery umysłu i wyobraźni, dzięki niemu zaczerpniemy magii, która wzbudzi uśmiech na twarzy każdego. Otoczeni murami Collegium Maius przeniesiemy się w niezwykły świat, gdzie niemożliwe staje się możliwe. To odpowiedni moment, by popuścić wodze wyobraźni! Zapraszamy w czwartek, 16 maja o godz. 19:00
Read More o 7. Festiwal Kultury i Mediów Polikultura
wiadomość

Wystawa fotografii profesora Piotra Sztompki pt. „Pocztówki z Włoch”

09.03.2019
„Pocztówki z Włoch” pod takim właśnie tytułem przygotowana została w Piwnicach Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wystawa fotografii profesora Piotra Sztompki.
Read More o Wystawa fotografii profesora Piotra Sztompki pt. „Pocztówki z Włoch”
wiadomość

Pokaz filmu „Dziewczyna z dobrego domu”

11.01.2019
Zapraszamy na pokaz filmu „Dziewczyna z dobrego domu” w reżyserii Antoniego Bohdziewicza. Wdzięczna komedia z 1962 roku została zrealizowana częściowo we wnętrzach Pałacu Pusłowskich, a jedną z drugoplanowych ról zagrał nie kto inny jak hrabia Xawery Pusłowski, bohater wystawy „Xawery Pusłowski. Krakowski, polski, światowy". Wydarzenie odbędzie się 16 stycznia br. o godz. 17:00 w Pałacu Pusłowskich przy ul. Westerplatte 10. Tuż przed seansem, o godz. 16:00, odbędzie się oprowadzanie kuratorskie, które poprowadzi Pani Róża Książek-Czerwińska.
Read More o Pokaz filmu „Dziewczyna z dobrego domu”
wiadomość

Cracow Open Museums Day

16.11.2018
Join us during the new edition of Cracow Open Museums Day! Jagiellonian University Museum Collegium Maius, 18 November, 2018, 10:00 - 16:00 (last entry at 15:30)
Read More o Cracow Open Museums Day