Krakowska Karta Rodzinna

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego jest partnerem programu Krakowska Karta Rodzinna 3+, jak również programu Kraków dla Rodziny „N” oraz Karty Dużej Rodziny KDR. Programy są elementami polityki prorodzinnej i społecznej Miasta Krakowa, które mają na celu wspieranie rodzin wielodzietnych oraz rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym. Osoby posiadające karty mogą korzystać ze zniżek przygotowanych przez Muzeum UJ.

Osoby posiadające karty mogą korzystać ze zniżek przygotowanych przez Muzeum UJ w zakresie:

Bilety na zwiedzanie stałej ekspozycji muzealnej od Librarii do Auli w cenach:

Dorośli - 6 zł

Młodzież do 18 roku życia - 4 zł

Dzieci do 7 roku życia - bezpłatnie

Zalecane jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji biletów:

• na dzień bieżący - tel. 12 663 15 21
  • z wyprzedzeniem - tel. 12 663 14 48

Bilety na zwiedzanie wystawy interaktywnej "Nauki dawne i niedawne" w cenach:

Dorośli - 5 zł

Młodzież do 18 roku życia - 4 zł

Dzieci do 7 roku zycia - bezpłatnie

Zalecane jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji biletów, tel. 12 663 13 19.

Uwaga: KKR3+, KDR, K "N" nie obejmują zwiedzania po całości ekspozycji, tj. ekspozycji głównej poszerzonej o zbiory instrumentów naukowych i malarstwa. Również przy uczestnictwie w zajęciach grupowych  wyżej wymienione karty  nie są respektowane - obowiązuje standardowa opłata.

Muzeum zastrzega sobie prawo zmiany trasy zwiedzania i godzin otwarcia ekspozycji ze względu na uroczystości Uniwersytetu Jagiellońskiego.