Ferie z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ferie z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

29.12.2020
Z okazji rozpoczynających się ferii zimowych zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z książeczką przygotowaną przez naszą koleżankę Karolinę Wawok. Jej treść stanowi wprowadzenie do tematyki zajęć online znajdujących się w ofercie naszego Muzeum.
więcej o Ferie z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

21.12.2020
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2021 życzy dyrekcja i pracownicy Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius
więcej o Życzenia świąteczne
Kalendarz muzealny 2021

Kalendarz muzealny 2021

11.12.2020
Już jest! Kalendarz Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius na 2021 rok. W tym roku wydawnictwo przyjęło czarno-białą oprawę, prezentując unikatowe zdjęcia z I połowy XX wieku pochodzące z muzealnej kolekcji, które przedstawiają wybrane jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Kalendarz muzealny 2021
Zamknięcie Muzeum

Zamknięcie Muzeum

06.11.2020
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 7 listopada br. dziedziniec i ekspozycja Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego będą zamknięte do odwołania.
więcej o Zamknięcie Muzeum
Wystawa Twoone

Wystawa Twoone

14.10.2020
„Grzegorz Zygier Twoone next” to tytuł nowej wystawy z okazji 40-lecia twórczości artysty, przygotowana wspólnie przez Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Krakowski. Artysta prezentuje czarno-białe fotografie wykonane w ostatnich latach, koncentrując się na problemach formy. Proponuje świat iluzji, w którym często dominują jako archetypy ascetyczne kształty, figury.
więcej o Wystawa Twoone