Pomiń baner

Obiekt miesiąca

Obiekt miesiąca

13.05.2022
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności. W tym miesiącu jest to rzeźba beskidzkiego artysty-samouka Jędrzeja Wowry.
więcej o Obiekt miesiąca
Noc Muzeów 2022

Noc Muzeów 2022

30.04.2022
Noc Muzeów 13/14 maja 2022 r., godz. 19:00 – 01:00 w Muzeum Uniwersytet Jagiellońskiego Collegium Maius. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.
więcej o Noc Muzeów 2022
Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim

Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim

27.04.2022
„Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim” to najnowsza wystawa online prezentująca twórczość wieloletniego pracownika Uniwersytetu Jagiellońskiego, artysty fotografika i wykładowcy akademickiego - Konrada Karola Pollescha.
więcej o Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim
Nowe wydanie muzealnego newslettera

Nowe wydanie muzealnego newslettera

26.04.2022
Ukazał się siedemnasty numer muzealnego newslettera, czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej, odwołującego się do wydarzeń związanych z działalnością naszego muzeum. Zapraszamy do pobrania egzemplarza w formacie PDF.
więcej o Nowe wydanie muzealnego newslettera
Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

15.04.2022
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości życzy dyrekcja i pracownicy Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Życzenia świąteczne