Dotknij Kultury 2018

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji wydarzenia Dotknij kultury, które odbędzie się w 20 czerwca 2018 r. w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Maius. Poniżej znajdziecie Państwo program wydarzenia:

- godz. 11.00, sala im. M. Bobrzyńskiego, Collegium Maius: wykład otwarty profesora Jerzego Silberringa z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - Od czekolady do morfiny (Wykład tłumaczony na język angielski oraz Polski Język Migowy); prezentacja portretu marszałka Józefa Piłsudskiego autorstwa Józefa Mechoffera (audiodeskrypcja- Róża Książek-Czerwińska, adaptacja dotykowa obrazu - Lech Kolasiński). (obowiązuje rejestracja - ilość miejsc ograniczona)

- godz. 12.30 - zwiedzanie Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego -  Collegium Maius z uwzględnieniem potrzeb osób niewidomych (adaptacje dotykowe) i niesłyszących (PJM). (obowiązuje rejestracja - ilość miejsc ograniczona)
- godz. 20.00  dziedziniec Collegium Maius - koncert Stanisława Soyki z zespołem „Zobacz we mnie człowieka” dziedziniec Collegium Maius. (obowiązuje rejestracja - ilość miejsc ograniczona)

Rejestracja mailowa: - don@uj.edu.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail.) Dodatkowo prosimy osoby zainteresowane zwiedzaniem muzeum o informację, w której z organizowanych grup chcieli by Państwo wziąć udział:
- zwiedzanie w PJM
- zwiedzanie dla osób niewidomych lub słabowidzących z adaptacjami dotykowymi
- zwiedzanie w języku angielskim

Wstęp na koncert za bezpłatnymi zaproszeniami, które będziecie mogli Państwo otrzymać po wcześniejszym zarejestrowaniu. Liczba wejść ograniczona. Więcej informacji znajdą Państwo na Facebooku DON UJ i na www.don.uj.edu.pl oraz pod numerem tel.: 12 663 43 40

Więcej informacji na temat Dotknij kultury 2018 na:

www.dotknijkultury.pl

Data opublikowania: 10.06.2018