grudzień 2020

Kalendarz muzealny 2021

Data: 07.12.2020 - 31.12.2020
Kalendarz muzealny 2021

Już jest! Kalendarz Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius na 2021 rok. W tym roku wydawnictwo przyjęło czarno-białą oprawę, prezentując unikatowe zdjęcia z I połowy XX wieku pochodzące z muzealnej kolekcji, które przedstawiają wybrane jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jednostki te, obecnie nieistniejące lub zreorganizowane, służyły niegdyś rozwojowi i udoskonalaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego, a teraz wciąż możemy je oglądać w obiektywie znakomitych krakowskich fotografów: Stanisława Kolowcy, Stanisława Muchy i Antoniego Pawlikowskiego.

Kalendarz można zakupić w stacjonarnie i w sprzedaży on-line Księgarni Akademickiej: https://akademicka.pl/index.php?co=kalendarz+muzeum&a=2&szukaj=1&gdzie=111111