Nasza koleżanka Pani Róża Książek-Czerwińska nagrodzona za działania na rzecz osób niepełnosprawnych

Miło nam poinformować, że podczas VI Krakowskich Dni Integracji organizowanych corocznie przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych sześciu uczelni Krakowa, nasza koleżanka Pani Róża Książek-Czerwińska otrzyma nagrodę za działania na rzecz udostępniania dóbr kultury osobom niepełnosprawnym.

Kandydatura ta została zgłoszona do nagrody przez BON UJ w ramach corocznych wyróżnień indywidualnych dla osób, które z pasją podejmują różnego typu działania zmierzające do włączania osób niepełnosprawnych do życia społecznego. Zeszłoroczne osiągnięcia Pani Róży, jak i pomysły tegoroczne, które zostaną zrealizowane wspólnie z Muzeum podczas inicjatywy "Dotknij kultury" w pełni zasługują na takie wyróżnienie.

Uroczystość wręczenia nagród Integralia odbędzie się 17 kwietnia br. o godzinie 11.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 27, w Pawilonie G, w sali nr 13.

Zapraszamy!

Data opublikowania: 10.04.2013