Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

01.04.2021
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością oraz radosnego, wiosennego nastroju życzy dyrekcja oraz pracownicy Muzeum.
więcej o Życzenia świąteczne
Webinarium dla nauczycieli pt.: „Konkurs Żaczek – U źródeł wiedzy”

Webinarium dla nauczycieli pt.: „Konkurs Żaczek – U źródeł wiedzy”

03.03.2021
Zapraszamy 24.03.2021 o godz. 17.00 na spotkanie informujące o nowej formule konkursu „Żaczek – U źródeł wiedzy”, przeznaczonego dla klas II szkół podstawowych, którego współorganizatorami są Uniwersytet Jagielloński i Akademia Żakowska.
więcej o Webinarium dla nauczycieli pt.: „Konkurs Żaczek – U źródeł wiedzy”
Wywiad z dyrektorem Muzeum, prof. Krzysztofem Stopką

Wywiad z dyrektorem Muzeum, prof. Krzysztofem Stopką

25.02.2021
Po co Kazimierzowi Wielkiemu był uniwersytet? Co mówią źródła o początkach funkcjonowania uczelni? Gdzie odbywały się zajęcia? ... W ramach #historiUJemyLIVE zapraszamy w dniu 4 marca na rozmowę o krakowskiej Almae Matris.
więcej o Wywiad z dyrektorem Muzeum, prof. Krzysztofem Stopką

#historiUJemy

05.02.2021
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym odcinkiem cyklu #historiUJemy. Jest to seria postów poświęconych dziejom Uniwersytetu Jagiellońskiego, które podajemy do porannej kawy w każdy piątek na muzealnym fanpage’u.
więcej o #historiUJemy
Poniedziałkowy Kwadrans Naukowy

Poniedziałkowy Kwadrans Naukowy

03.02.2021
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Poniedziałkowym Kwadransem Naukowym. Jest to cykl artykułów publikowanych na facebookowej stronie Muzeum, które przybliżają czytelnikom instrumenty naukowe znajdujące się w naszej kolekcji.
więcej o Poniedziałkowy Kwadrans Naukowy