Kalendarz muzealny 2021

Kalendarz muzealny 2021

11.12.2020
Już jest! Kalendarz Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius na 2021 rok. W tym roku wydawnictwo przyjęło czarno-białą oprawę, prezentując unikatowe zdjęcia z I połowy XX wieku pochodzące z muzealnej kolekcji, które przedstawiają wybrane jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Kalendarz muzealny 2021
Zamknięcie Muzeum

Zamknięcie Muzeum

06.11.2020
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 7 listopada br. dziedziniec i ekspozycja Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego będą zamknięte do odwołania.
więcej o Zamknięcie Muzeum
Wystawa Twoone

Wystawa Twoone

14.10.2020
„Grzegorz Zygier Twoone next” to tytuł nowej wystawy z okazji 40-lecia twórczości artysty, przygotowana wspólnie przez Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Krakowski. Artysta prezentuje czarno-białe fotografie wykonane w ostatnich latach, koncentrując się na problemach formy. Proponuje świat iluzji, w którym często dominują jako archetypy ascetyczne kształty, figury.
więcej o Wystawa Twoone
Wirtualna Małopolska

Wirtualna Małopolska

11.06.2020