Koncert Katy Carr

03.11.2017
Katy Carr powraca do Collegium Maius! Czy pamiętacie jej magiczny teledysk pt. "Polonia" nagrywany m.in. w Auli naszego Muzeum? W najbliższy poniedziałek 6 listopada o godz. 19:00 Katy powróci do Auli, by zagrać koncert. Na to wydarzenie obowiązują wejściówki, po które należy zgłosić się drogą mailową. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 zaproszenia, ilość miejsc ograniczona. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku włącznie! Zapraszamy.
więcej o Koncert Katy Carr

Droga ku nieznanemu… Śladami wyprawy Lewisa i Clarka na Zachód Ameryki

22.08.2017
Zapraszamy na nową wystawę czasową w Collegium Maius zatytułowaną „Adam Piekarski. Droga ku nieznanemu… Śladami wyprawy Lewisa i Clarka na Zachód Ameryki”. Ekspedycja (1804-1806) zorganizowana przez prezydenta USA Thomasa Jeffersona przeszła do historii zdobywania amerykańskiego Zachodu jako wyprawa Meriwethera Lewisa i Williama Clarka, ale przez potomnych została zapamiętana jako Korpus Odkrywców.
więcej o Droga ku nieznanemu… Śladami wyprawy Lewisa i Clarka na Zachód Ameryki

Projekt z konkursem naukowo-kulturowym „PLUS RATIO QUAM VIS”

02.08.2017
więcej o Projekt z konkursem naukowo-kulturowym „PLUS RATIO QUAM VIS”