Dzień Otwarty Magistratu

Dzień Otwarty Magistratu

30.05.2023
W dniu 4 czerwca br. odbędzie się Dzień Otwarty Magistratu. Z tej okazji zapraszamy do Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego i na nasze stoisko przy ul. Franciszkańskiej 4. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje, o których można przeczytać po otwarciu artykułu.
więcej o Dzień Otwarty Magistratu
Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

06.04.2023
Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech nadchodzący czas przepełniony będzie radością i pokojem oraz niech przyniesie wiele serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Wesołych Świąt! Życzy Dyrekcja i pracownicy Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Życzenia świąteczne
Nowe godziny otwarcia Muzeum

Nowe godziny otwarcia Muzeum

31.03.2023
Od 4 kwietnia br. Muzeum jest otwarte do godz. 16:30! Zwiedzanie ekspozycji głównej z przewodnikiem odbywa się poniedziałku do piątku w godz. 10:00-13:00 (ostatnie wejście o godz. 12:30). Wejście co 30 minut. Oprowadzanie odbywa się w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim.
więcej o Nowe godziny otwarcia Muzeum
Spotkanie wokół wystawy o Powstaniu Styczniowym

Spotkanie wokół wystawy o Powstaniu Styczniowym

23.03.2023
Już w najbliższą środę – 29 marca 2023 roku – o godz. 16.00 w Auli Collegium Maius odbędzie się spotkanie wokół wystawy „Społeczność akademicka wobec zaborcy. W 160. rocznicę powstania”.
więcej o Spotkanie wokół wystawy o Powstaniu Styczniowym
Społeczność akademicka wobec zaborcy. W 160. rocznicę powstania.

Społeczność akademicka wobec zaborcy. W 160. rocznicę powstania.

13.07.2023
Nowa wystawa czasowa upamiętnia udział społeczność akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Powstaniu Styczniowym. Przeczytaj więcej o treści wystawy po otwarciu pełnego artykułu. Wystawę można oglądać codziennie w piwnicach Collegium Maius w godz. 10:00–17.30. Wstęp wolny.
więcej o Społeczność akademicka wobec zaborcy. W 160. rocznicę powstania.