Bez iluzji. Wystawa prac Adama Korpaka

Bez iluzji. Wystawa prac Adama Korpaka

03.01.2023
W Muzeum UJ już po raz trzeci zaprezentowana zostanie wystawa prac Adama Korpaka, znakomitego polskiego artysty mieszkającego od 1974 roku w Finlandii, gdzie konsekwentnie i z sukcesem rozwinął swoją karierę jako ilustrator prasowy i książkowy, a także fotograf i projektant.
więcej o Bez iluzji. Wystawa prac Adama Korpaka
Wernisaż nowej wystawy

Wernisaż nowej wystawy

24.06.2022
8 czerwca o godz. 17:00 odbył się wernisaż wystawy pt. „Nauka i sztuka w służbie ochrony dziedzictwa kulturowego. Wystawa Końcoworoczna prac studenckich i obiektów wykonanych w historycznych technikach artystycznych”.
więcej o Wernisaż nowej wystawy
Noc Muzeów 2022

Noc Muzeów 2022

30.04.2022
Noc Muzeów 13/14 maja 2022 r., godz. 19:00 – 01:00 w Muzeum Uniwersytet Jagiellońskiego Collegium Maius. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.
więcej o Noc Muzeów 2022
Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim

Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim

27.04.2022
„Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim” to najnowsza wystawa online prezentująca twórczość wieloletniego pracownika Uniwersytetu Jagiellońskiego, artysty fotografika i wykładowcy akademickiego - Konrada Karola Pollescha.
więcej o Konrad Karol Pollesch. 50 lat z Uniwersytetem Jagiellońskim
Nowe wydanie muzealnego newslettera

Nowe wydanie muzealnego newslettera

26.04.2022
Ukazał się siedemnasty numer muzealnego newslettera, czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej, odwołującego się do wydarzeń związanych z działalnością naszego muzeum. Zapraszamy do pobrania egzemplarza w formacie PDF.
więcej o Nowe wydanie muzealnego newslettera