Obiekt miesiąca: luty

więcej o Obiekt miesiąca: luty

Ponowne otwarcie Muzeum

01.02.2021
Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie ponownie otwarte dla zwiedzających od 15 lutego 2021 roku. W dalszym ciągu działać będziemy zgodnie z wymogami sanitarnymi. Więcej informacji po otwarciu artykułu.
więcej o Ponowne otwarcie Muzeum
Obiekt miesiąca: styczeń

Obiekt miesiąca: styczeń

20.01.2021
więcej o Obiekt miesiąca: styczeń
Obiekt miesiąca: listopad

Obiekt miesiąca: listopad

03.11.2020
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności. Obiekt można oglądać w Auli Collegium Maius na podstawie zakupionego biletu na ekspozycję stałą.
więcej o Obiekt miesiąca: listopad
Obiekt miesiąca

Obiekt miesiąca

03.11.2020
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności. Obiekt można oglądać w Librarii Collegium Maius na podstawie zakupionego biletu na ekspozycję stałą.
więcej o Obiekt miesiąca