Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy

Dział Zbiorów Muzealnych

Dr Maciej Kluza, kierownik 12 663 13 18 maciej.kluza[at]uj.edu.pl
Mgr Marcin Banaś 12 663 13 18 m.banas[at]uj.edu.pl
Mgr Beata Frontczak 12 663 13 16 beata.frontczak[at]uj.edu.pl
Mgr Maria Natalia Gajek 12 663 15 67 maria.gajek[at]uj.edu.pl
Mgr Grażyna Grzechnik-Correale 12 663 13 14 grazyna.grzechnik-correale[at]uj.edu.pl
Dr Anna Jasińska 12 663 13 10 anna.jasinska[at]uj.edu.pl
Mgr Róża Książek-Czerwińska 12 663 13 16 roza.ksiazek-czerwinska[at]uj.edu.pl
Mgr Anna Lohn 12 663 13 13 anna.lohn[at]uj.edu.pl
Lic. Małgorzata Malkiewicz 12 663 13 14 malgorzata.malkiewicz[at]uj.edu.pl
Mgr Joanna Sławińska 12 663 15 67 j.slawinska[at]uj.edu.pl
Dr Małgorzata Taborska 12 663 13 18 malgorzata.taborska[at]uj.edu.pl
Dr hab. Ewa Wyka 12 663 13 15 ewa.wyka[at]uj.edu.pl

 

Dział Strategii i Rozwoju z Sekcją Dokumentacji Fotograficznej i Audiowizualnej

Lic. Zofia Kałuża 12 663 13 17 zofia.kaluza[at]uj.edu.pl
Janusz Kapik 12 663 10 87 janusz.kapik[at]uj.edu.pl
Mgr inż. Janusz Kozina 12 663 13 17 janusz.kozina[at]uj.edu.pl
Jacek Kumański 12 663 13 17 jacek.kumanski[at]uj.edu.pl
Mgr Bogusław Sławiński, kierownik sekcji 12 663 12 92 boguslaw.slawinski[at]uj.edu.pl
Mgr inż. Grzegorz Zygier 12 663 12 92 g.zygier[at]uj.edu.pl

 

Dział Oświatowy

Dr Natalia Bahlawan, opiekun biblioteki 12 663 13 08 natalia.bahlawan[at]uj.edu.pl
Mgr Marcin Bojda, p.o. kierownika 12 663 13 08 marcin.bojda[at]uj.edu.pl
Mgr Magdalena Czarnecka 12 663 13 08 magdalena.czarnecka[at]uj.edu.pl
Mgr Desisława Christozowa-Gurgul 12 663 13 08 desislawa.christozowa-gurgul[at]uj.edu.pl
Justyn Jędraszewski 12 663 13 08 justyn.jedraszewski[at]uj.edu.pl
Katarzyna Kluza 12 663 13 19 katarzyna.kluza[at]uj.edu.pl
Mgr Wioletta Kolbusz-Lasa 12 663 13 08 wioletta.kolbusz-lasa[at]uj.edu.pl
Lic. Łukasz Pieróg 12 663 13 08 lukasz.pierog[at]uj.edu.pl
Paweł Siemianowski 12 663 13 08 pawel.siemianowski[at]uj.edu.pl
Mgr Karolina Wawok 12 663 13 08 karolina.wawok[at]uj.edu.pl

 

Dział Konserwacji

Mgr Jolanta Pollesch, kierownik 12 663 12 98 jolanta.pollesch[at]uj.edu.pl
Robert Adamczyk 12 663 13 24 robert.adamczyk[at]uj.edu.pl
Mgr inż. Agata Łoboda 12 663 12 98 agata.loboda[at]uj.edu.pl
Mgr Magdalena Naruszewicz 12 663 12 98 magdalena.naruszewicz[at]uj.edu.pl
Mgr Beata Skalmierska 12 663 12 98 beata.skalmierska[at]uj.edu.pl
Stanisław Tarnowski 12 663 12 95 stanislaw.tarnowski[at]uj.edu.pl
     
Mgr Michał Bosek 12 663 12 85 michal.bosek[at]uj.edu.pl

 

Główny Inwentaryzator

Mgr Joanna Ślaga 12 663 13 13 joanna.slaga[at]uj.edu.pl
  517 383 807  

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Mgr Rita Kopczyńska, kierownik 12 663 15 01 rita.kopczynska[at]uj.edu.pl
Krystyna Bębenek 12 663 13 02  
Mgr Joanna Czpak 12 663 14 48 joanna.romanek[at]uj.edu.pl
Grażyna Drożdż 12 663 13 02 grazyna.drozdz[at]uj.edu.pl
Monika Kubik 12 663 15 21 monika.kubik[at]uj.edu.pl
Mgr Łukasz Lebioda 12 663 15 01 lukasz.lebioda[at]uj.edu.pl
Maria Pierzynka 12 663 13 02  
Wanda Szopa 12 663 13 02 wanda.szopa[at]uj.edu.pl
Danuta Tarko 12 663 13 02 danuta.tarko[at]uj.edu.pl
Mgr Jowita Małek 12 663 13 07 jowita.malek[at]uj.edu.pl

 

Wewnętrzna Służba Ochrony

Jarosław Juszczak, szef ochrony 12 663 12 99 jaroslaw.juszczak[at]uj.edu.pl
Marzena Aletańska-Sitko 12 663 12 99 marzena.aletanska-sitko[at]uj.edu.pl
Barbara Cygan 12 663 12 99 barbara.cygan[at]uj.edu.pl
Marcin Dusza 12 663 12 99 marcin.dusza[at]uj.edu.pl
Stanisław Idzik 12 663 12 99 stanislaw.idzik[at]uj.edu.pl
Kazimierz Kostrz 12 663 12 99 kazimierz.kostrz[at]uj.edu.pl
Marcin Madej 12 663 12 99 marcin.madej[at]uj.edu.pl
Stanisław Markut 12 663 12 99 stanislaw.markut[at]uj.edu.pl
Janusz Migas 12 663 12 99 janusz.migas[at]uj.edu.pl
Krzysztof Mroczka 12 663 12 99 krzysztof.mroczka[at]uj.edu.pl
Jan Nęcek 12 663 12 99 jan.necek[at]uj.edu.pl
Krzysztof Setkowicz 12 663 12 99 krzysztof.setkowicz[at]uj.edu.pl
Paweł Śliwa 12 663 12 99 pawel.sliwa[at]uj.edu.pl
Robert Wścisło 12 663 12 99 robert.wscislo[at]uj.edu.pl
Piotr Wojtaszek 12 663 12 99 piotr.wojtaszek[at]uj.edu.pl