Rezerwacje biletów

System elektronicznej rezerwacji biletów jest nieczynny do odwołania.

Aby zarezerwować termin zwiedzania Muzeum prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o składanie rezerwacji z kilkudniowym wyprzedzeniem. Rezerwacja nabiera mocy po otrzymaniu potwierdzenia na podany adres e-mail.

Elektroniczny formularz rezerwacji zwiedzania
To pole jest wymagane.
Wpisz poprawny adres email
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną (na dole niniejszej strony).

Zgoda wymagana do przetwarzania danych
To pole jest wymagane.
Tekst do identyfikacji Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…) („Rozporządzenie Ogólne”) Uniwersytet Jagielloński informuje, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków. W Uniwersytecie wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych.

Kontakt z Inspektorem zapewniony jest przez e-mail:  iod@uj.edu.pl lub pod numerem telefonu 12 663 12 25. Pani/Pana dane są przetwarzane do celów realizacji usługi rezerwacji biletów przez Muzeum UJ Collegium Maius, ul. Jagiellońska 15, 31-010 Kraków, tel.: 12 663 1307, e-mail: collegiummaius.info@uj.edu.pl na podstawie Kodeksu Cywilnego.

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne. Pani/Pana dane przechowywane będą przez czas realizacji usługi. Posiada Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w przypadkach i na warunkach określonych w Rozporządzeniu Ogólnym. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów Rozporządzenia Ogólnego.

Formularz wymaga potwierdzenia, że Pan/Pani zapoznał(a) się i przyjmuje do wiadomości powyższe informacje.

Rezerwacje

Nieczynne do odwołania.

Rezerwacja zwiedzania w bieżącym dniu:
12 663 15 21

Rezerwacja zwiedzania z wyprzedzeniem:
12 663 14 48
fax: 12 422 27 34

Rezerwacja sal konferencyjnych:
12 663 13 07

W soboty wstęp wolny bez konieczności rezerwacji