Wywiad z dyrektorem Muzeum, prof. Krzysztofem Stopką

Wywiad z dyrektorem Muzeum, prof. Krzysztofem Stopką

25.02.2021
Po co Kazimierzowi Wielkiemu był uniwersytet? Co mówią źródła o początkach funkcjonowania uczelni? Gdzie odbywały się zajęcia? ... W ramach #historiUJemyLIVE zapraszamy w dniu 4 marca na rozmowę o krakowskiej Almae Matris.
więcej o Wywiad z dyrektorem Muzeum, prof. Krzysztofem Stopką

#historiUJemy

05.02.2021
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym odcinkiem cyklu #historiUJemy. Jest to seria postów poświęconych dziejom Uniwersytetu Jagiellońskiego, które podajemy do porannej kawy w każdy piątek na muzealnym fanpage’u.
więcej o #historiUJemy
Poniedziałkowy Kwadrans Naukowy

Poniedziałkowy Kwadrans Naukowy

03.02.2021
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Poniedziałkowym Kwadransem Naukowym. Jest to cykl artykułów publikowanych na facebookowej stronie Muzeum, które przybliżają czytelnikom instrumenty naukowe znajdujące się w naszej kolekcji.
więcej o Poniedziałkowy Kwadrans Naukowy
Ferie z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ferie z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

29.12.2020
Z okazji rozpoczynających się ferii zimowych zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z książeczką przygotowaną przez naszą koleżankę Karolinę Wawok. Jej treść stanowi wprowadzenie do tematyki zajęć online znajdujących się w ofercie naszego Muzeum.
więcej o Ferie z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

21.12.2020
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2021 życzy dyrekcja i pracownicy Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius