O indiańskim dziedzictwie kulturowym w Collegium Maius

14.03.2016
Dnia 24 listopada 2015 r., o godzinie 16:00 w piwnicach Collegium Maius została otwarta wystawa fotograficzna „W poszukiwaniu indiańskiej przeszłości". Zdjęcia autorstwa Konrada Słabońskiego powstały w ramach projektu archeologicznego prowadzonego w Kolorado (USA).
więcej o O indiańskim dziedzictwie kulturowym w Collegium Maius

08.12.2015
–„Udajmy się oglądać to co piękne" – tymi słowami rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak dokonał w środę 7 października 2015 uroczystego otwarcia wystawy: „Artyści krakowscy Uniwersytetowi Jagiellońskiemu. Grafiki podarowane w latach 2013-2015".
więcej o Wernisaż wystawy „Artyści krakowscy Uniwersytetowi Jagiellońskiemu. Grafiki podarowane w latach 2013-2015"

Zamknięcie wejścia od ul. Jagiellońskiej

08.10.2015
Z powodu remontu sieni wejście do Muzeum UJ od ul. Jagiellońskiej 15 będzie nieczynne od 12 października br. (poniedziałek) do odwołania. Do Muzeum można wejść Długą Sienią z Ogrodu Profesorskiego (ul. Jagiellońska 17) oraz od strony ul. Św. Anny. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej o Zamknięcie wejścia od ul. Jagiellońskiej

XI Turniej Piłkarski Muzeów

07.04.2016
W dniu 3 października 2015 roku zapraszamy sympatyków naszego muzeum na kolejny XI Turniej Piłkarski Muzeów im. Jerzego Dobrzyckiego o Puchar Prezydenta miasta Krakowa.
więcej o XI Turniej Piłkarski Muzeów

Inauguracja nowego roku akademickiego

01.10.2015
1 października br. odbędzie się inauguracja 652. roku akademickiego. W programie przewidziano:
więcej o Inauguracja nowego roku akademickiego