Dyrektor naszego Muzeum prof. Krzysztof Stopka został nowym członkiem SKOZK-u

Dyrektor naszego Muzeum prof. Krzysztof Stopka został nowym członkiem SKOZK-u

15.03.2021
Uprzejmie informujemy, że dyrektor naszego Muzeum prof. Krzysztof Stopka został nowym członkiem Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Stanowisko dyrektora Muzeum piastuje od 2012 roku, w latach 2004-2011 kierował Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dyrektor naszego Muzeum prof. Krzysztof Stopka został nowym członkiem SKOZK-u
Obiekt miesiąca: luty

Obiekt miesiąca: luty

15.02.2021
więcej o Obiekt miesiąca: luty
Ponowne otwarcie Muzeum

Ponowne otwarcie Muzeum

28.03.2022
Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego jest ponownie otwarte dla zwiedzających. W dalszym ciągu działać działamy zgodnie z wymogami sanitarnymi. Zwiedzający będą mogli odwiedzić ekspozycję główną. Więcej informacji po otwarciu artykułu.
więcej o Ponowne otwarcie Muzeum
Obiekt miesiąca: styczeń

Obiekt miesiąca: styczeń

20.01.2021
więcej o Obiekt miesiąca: styczeń
Obiekt miesiąca: listopad

Obiekt miesiąca: listopad

03.11.2020
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności. Obiekt można oglądać w Auli Collegium Maius na podstawie zakupionego biletu na ekspozycję stałą.
więcej o Obiekt miesiąca: listopad