12.01.2022
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności.

16.12.2021
Dzień Otwartych Muzeów Krakowskich

Dzień Otwartych Muzeów Krakowskich

05.11.2021
W dniu 14 listopada (niedziela) w godz. 10:00 – 14:00 zapraszamy na Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich. Z biletem za symboliczną złotówkę można obejrzeć ekspozycję główną Muzeum od Librarii do Auli wzbogaconą o „Obiekt miesiąca” tj. barokowy zegar stołowy typu ołtarzowego. Ponadto zachęcamy do obejrzenia wystawy „W nurcie czasu. Romuald Oramus: malarstwo i grafika z lat 1981-2021”, po której oprowadzi sam artysta (godz. 11:00) oraz wystawy plakatu muzealnego w kawiarni u Pęcherza.
więcej o Dzień Otwartych Muzeów Krakowskich

03.11.2021