Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Media społecznościowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

wydarzenie

Dotknij Kultury 2019

29.05.2019
Już od dwóch dekad Uniwersytet Jagielloński wdraża zasady edukacji włączającej. Z tej okazji 18 czerwca 2019 o godz. 20.00 na dziedzińcu Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius odbędzie się wspaniały koncert jazzowy „Dotknij Kultury 2019”, podczas którego wystąpią: Aga Zaryan – wokal Grzegorz Dowgiałło – wokal, fortepian Kuba Stankiewicz - fortepian Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w DON UJ po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (12 663 43 40) lub mailowym (don@uj.edu.pl).
więcej o Dotknij Kultury 2019
wydarzenie

Konferencja naukowa « Pensées orientale et occidentale : influences et complémentarité (II)

20.05.2019
Zapraszamy na konferencję naukową, która odbędzie się w murach Collegium Maius w dniach 21-22 maja. Po wejściu w artykuł można przeczytać program konferencji.
więcej o Konferencja naukowa « Pensées orientale et occidentale : influences et complémentarité (II)
wydarzenie

Noc Muzeów 2019

30.04.2019
Tegoroczna Noc Muzeów mimo niesprzyjającej pogody przywiodła spore grono odwiedzających. Na gości czekały: Wystawy stałe: * Zwiedzanie stałej części ekspozycji od Librarii do Auli * Nauki dawne i niedawne. Wystawa interaktywna * Otwarcie sieni z widokiem na kaplicę św. Jana z Kęt * Udostępnienie Ogrodu Profesorskiego przez Długą Sień Wystawy czasowe: * Ze sztalugi i klawiatury czyli obrazy i słowa Lucyny Bełtowskiej * Pokaz nabytków muzealnych, m.in.: rysunku Jacka Malczewskiego, tablicy miar i wag, polaryskopu typu Norremberga
więcej o Noc Muzeów 2019
wydarzenie

Życzenia wielkanocne

18.04.2019
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dyrektor i pracownicy Muzeum UJ składają serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, smacznego jajka i mokrego dyngusa! Oby te święta przyniosły Wszystkim chwile wytchnienia i radości w gronie życzliwych osób.
więcej o Życzenia wielkanocne
wydarzenie

Koncert Quartetto Nero w Auli Collegium Maius

10.04.2019
Dnia 21 marca 2019 roku w Auli Jagiellońskiej Collegium Maius odbył się wyjątkowy koncert zatytułowany „Primavera”, czyli… wiosna. Koncert odbył się w ramach festiwalu Misteria Paschalia.
więcej o Koncert Quartetto Nero w Auli Collegium Maius