Studencki Tydzień Sztuki 2017

Darmowy wstęp do większości krakowskich muzeów. Różnorakie warsztaty i lekcje muzealne, seanse filmowe, spotkania z artystami oraz przedstawicielami instytucji z zakresu kultury i sztuki, niezliczona ilość wydarzeń towarzyszących. To i jeszcze więcej podczas kolejnej już odsłony wydarzenia goszczącego w kalendarzach studenckich od 4 lat. Mowa oczywiście o Studenckim Tygodniu Sztuki 2017 organizowanym przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jedynym wymogiem jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej. W ofercie kulturalnej znalazły się m.in.: darmowe wstępy do takich miejsc jak: Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius, Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Muzeum Narodowe w Krakowie czy Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.

Aby wziąć udział w zajęciach warsztatowych w naszym Muzeum należy dokonać rejestracji, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

W programie znalazły się:

21 marca

15.00 Lekcja Muzealna "Śladami Wielkiego Kompozytora- chopiniana w Collegium Maius"

22 marca

15.30 Przejście po I części ekspozycji z przewodnikiem w języku angielskim Collegium Maius

23 marca

15.00 Przejście po I i II części ekspozycji Collegium Maius