Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dotknij Kultury 2019

Termin: 18.06.2019

Dotknij Kultury 2019

Już od dwóch dekad Uniwersytet Jagielloński wdraża zasady edukacji włączającej. Z tej okazji 18 czerwca 2019 o godz. 20.00 na dziedzińcu Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius odbędzie się wspaniały koncert jazzowy „Dotknij Kultury 2019”, podczas którego wystąpią:
Aga Zaryan – wokal
Grzegorz Dowgiałło – wokal, fortepian
Kuba Stankiewicz - fortepian.

Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w DON UJ po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (12 663 43 40) lub mailowym (don@uj.edu.pl).

Na tę edycję wydarzenia „Dotknij Kultury” organizatorzy przygotowują również adaptację fasady Collegium Maius z wykuszem w grafice wypukłej dla osób z niepełnosprawnością wzrokową autorstwa dra Lecha Kolasińskiego. Będzie można ją obejrzeć i dotknąć przed koncertem. Opis do tej adaptacji przygotowany przez historyczkę sztuki Różę Książek- Czerwińską oraz jego wersja dźwiękowa zostaną umieszczone na stronie www.DotknijKultury.pl 

Zachęcamy też do zgłębiania zasobów kultury zgromadzonych na stronie www.DotknijKultury.pl. Jest to wydarzenie, które gości na mapie Krakowa od ośmiu lat, gromadząc co roku publiczność łączącą różne pokolenia słuchaczy i zwiedzających.

Organizatorzy: Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius.

W związku z organizacją koncertu „Dotknij Kultury” (dalej jako: „Wydarzenie”) w dniu 18 czerwca 2019 r. przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie informujemy, że wizerunek osób przebywających na terenie Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius podczas Wydarzenia może zostać utrwalony zarówno w formie zdjęć,  jak i filmów, a następnie użyty dla celów sprawozdawczych, dokumentacyjnych lub promocyjnych przez Organizatora zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt 2)  Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj.  Dz.U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.).

Data opublikowania: 29.05.2019
Osoba publikująca: Paweł Siemianowski