Obiekt miesiąca: listopad

Obiekt miesiąca: listopad

03.11.2020
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności. Obiekt można oglądać w Auli Collegium Maius na podstawie zakupionego biletu na ekspozycję stałą.
więcej o Obiekt miesiąca: listopad
Obiekt miesiąca

Obiekt miesiąca

03.11.2020
„Obiekt miesiąca” to cykl zapoczątkowany w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z nowym rokiem akademickim. Co miesiąc będziemy przybliżać Państwu muzealną kolekcję, wybierając eksponat lub grupę eksponatów na co dzień nie pokazywanych szerokiej publiczności. Obiekt można oglądać w Librarii Collegium Maius na podstawie zakupionego biletu na ekspozycję stałą.
więcej o Obiekt miesiąca
Otwarcie Muzeum dla zwiedzających

Otwarcie Muzeum dla zwiedzających

06.08.2020
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca 2020 roku Muzeum jest otwarte dla publiczności. Ekspozycję główną od Librarii do Auli można zwiedzać indywidualnie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 15:00 (ostatnie wejście o 14:30). W godzinach 12:30 - 13:00 trwa przerwa techniczna wyłączająca na ten czas ekspozycję (ostatnie wejście przed przerwą o 12:10).
więcej o Otwarcie Muzeum dla zwiedzających
Komunikat o otwarciu muzeum

Komunikat o otwarciu muzeum

25.05.2020