Studencki Tydzień Sztuki

10.03.2016
Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów na trzecią edycję Studenckiego Tygodnia Sztuki, która odbędzie się w dniach 15 do 20 marca 2016 roku. Poza darmowym wstępem do muzeów Samorząd Studentów przygotował mnóstwo wydarzeń towarzyszących: oprowadzania kuratorskie po wystawach, warsztaty, dyskusje, pokazy filmów, spotkania z artystami, lekcje muzealne i wiele innych.
więcej o Studencki Tydzień Sztuki

Corpus Studiosorum Universitatis Iagellonicae

09.03.2016
W czwartek 25 lutego 2016 roku w Librarii Collegium Maius miała miejsce promocja publikacji autorstwa Mieczysława Barcika, Adama Cieślaka, Pawła Gaszyńskiego, Danuty Grodowskiej-Kulińskiej, Urszuli Perkowskiej oraz Przemysława M. Żukowskiego pod redakcją prof. Krzysztofa Stopki.
więcej o Corpus Studiosorum Universitatis Iagellonicae

23.02.2016
W czwartek 25 lutego br. o godz. 17:00 w Librarii Collegium Maius odbędzie się promocja publikacji pt. Corpus Studiosorum Universitatis Iagellonicae 1850/51-1917/18 autorstwa Mieczysława Barcika, Adama Cieślaka, Pawła Gaszyńskiego, Danuty Grodowskiej-Kulińskiej, Urszuli Perkowskiej oraz Przemysława M. Żukowskiego pod redakcją prof. Krzysztofa Stopki
więcej o Promocja publikacji "Corpus Studiosorum Universitatis Iagellonicae 1850/51-1917/18"