Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

wydarzenie

Quartetto Nero w Auli Collegium Maius

11.03.2019
Już 21 marca w Collegium Maius młody krakowski zespół Quartetto Nero zaprezentuje program "Primavera", czyli po prostu "Wiosna". W Auli Jagiellońskiej Collegium Maius usłyszymy przede wszystkim utwory polskich i włoskich kompozytorów działających między pierwszą połową XVII, a drugą połową XIX wieku.
więcej o Quartetto Nero w Auli Collegium Maius
wydarzenie

Wykład „Collegium Maius – niezwykłe muzeum”

21.01.2019
Zapraszamy na spotkanie z prof. Krzysztofem Stopką, dyrektorem Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius, który w Kawiarni Naukowej Polskiej Akademii Umiejętności przedstawi wykład „Collegium Maius – niezwykłe muzeum”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r. o godz. 18:15 w Dużej Auli PAU (I p.) przy ul. Sławkowskiej 17. Wstęp wolny
więcej o Wykład „Collegium Maius – niezwykłe muzeum”
wydarzenie

Katalog „The paintings in the Collegium Novum Assembly Hall”

17.01.2019
Ukazał się katalog pt. „The paintings in the Collegium Novum Assembly Hall”, który jest kontynuacją polskiej wersji „Obrazy w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego” Publikację można nabyć w Księgarni Akademickiej.
więcej o Katalog „The paintings in the Collegium Novum Assembly Hall”
wydarzenie

Dziewczyna z dobrego domu i Xawery Pusłowski

17.01.2019
Dnia 16 stycznia o godz. 16:00 w Pałacu Pusłowskich przy ul. Westerplatte 10 odbyło się zwiedzanie kuratorskie, które poprowadziła Pani Joanna Sławińska a nastepnie pokaz filmu "Dziewczyna z dobrego domu" z 1962 roku.
więcej o Dziewczyna z dobrego domu i Xawery Pusłowski
wydarzenie

Koncert kolęd

11.01.2019
Zapraszamy na koncert kolęd pt. „Bijcie w kotły, w trąby grajcie i Jezusa przywitajcie”, wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica, Żeńskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego pod dyrekcją Janusza Wierzgacza i Olega Sznicara, który odbędzie się 15 stycznia 2019 roku o godz. 19:00 w Auli Jagiellońskiej Collegium Maius. WSZYSTKIE MIEJSCA SĄ JUŻ ZAREZERWOWANE
więcej o Koncert kolęd