Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

wydarzenie

Koncert Quartetto Nero w Auli Collegium Maius

10.04.2019
Dnia 21 marca 2019 roku w Auli Jagiellońskiej Collegium Maius odbył się wyjątkowy koncert zatytułowany „Primavera”, czyli… wiosna. Koncert odbył się w ramach festiwalu Misteria Paschalia.
więcej o Koncert Quartetto Nero w Auli Collegium Maius
wydarzenie

Wykład "Wawel a początki uniwersytetu"

03.04.2019
Zapraszamy na spotkanie z prof. Krzysztofem Stopką, dyrektorem Muzeum, który odbędzie się 4 kwietnia br. o godz. 17:00 w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym na Zamku Królewskim na Wawelu. W ramach cyklu "Wawel znany i nieznany" profesor wygłosi wykład pt. "Wawel a początki uniwersytetu".
więcej o Wykład "Wawel a początki uniwersytetu"
wydarzenie

Pocztówki z Włoch

13.03.2019
Dnia 8 marca 2019 roku w Piwnicach Collegium Maius odbył się wernisaż wystawy zdjęć autorstwa profesora Piotra Sztompki zatytułowanej „Pocztówki z Włoch”.
więcej o Pocztówki z Włoch
wydarzenie

Quartetto Nero w Auli Collegium Maius

11.03.2019
Już 21 marca w Collegium Maius młody krakowski zespół Quartetto Nero zaprezentuje program "Primavera", czyli po prostu "Wiosna". W Auli Jagiellońskiej Collegium Maius usłyszymy przede wszystkim utwory polskich i włoskich kompozytorów działających między pierwszą połową XVII, a drugą połową XIX wieku.
więcej o Quartetto Nero w Auli Collegium Maius
wydarzenie

Wykład „Collegium Maius – niezwykłe muzeum”

21.01.2019
Zapraszamy na spotkanie z prof. Krzysztofem Stopką, dyrektorem Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius, który w Kawiarni Naukowej Polskiej Akademii Umiejętności przedstawi wykład „Collegium Maius – niezwykłe muzeum”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r. o godz. 18:15 w Dużej Auli PAU (I p.) przy ul. Sławkowskiej 17. Wstęp wolny
więcej o Wykład „Collegium Maius – niezwykłe muzeum”