Mecenasi Muzeum

Wsparcie finansowe

Zapraszamy do współpracy

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego pragnie zaprosić Firmy do długofalowej współpracy. Liczymy, że uda nam się nawiązać strategiczne partnerstwa, które pozwolą na promowanie wizerunku Firm, jako instytucji odpowiedzialnych społecznie i angażujących się we wspieranie najstarszego polskiego Uniwersytetu.

Decydując się na wsparcie Muzeum UJ, dajecie się Państwo również poznać jako mecenasi najstarszego muzeum w Krakowie, jednego z najważniejszych muzeów uniwersyteckich w Europie.

Muzeum i jego działalność

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego swymi początkami sięga 1867 roku. Mieści się w samym sercu miasta, w zabytkowym, XIII-wiecznym budynku Collegium Maius – najstarszego budynku uniwersyteckiego w Polsce, jednego z najstarszych tego typu w Europie. Muzeum UJ pełne jest unikatowych na skalę światową zbiorów z zakresu nauki i sztuki.

W Collegium Maius nieustannie tętni życie naukowe odbywają się posiedzenia Senatu UJ, uroczystości uniwersyteckie z udziałem władz uczelni, doktoraty honoris causa oraz liczne konferencje naukowe i biznesowe. Przy tym wszystkim nie zapominamy o najmłodszych. Dla nich przygotowane są lekcje muzealne, prowadzone przez historyków sztuki oraz wystawy interaktywne umożliwiające samodzielne doświadczanie nauki przez zabawę.

Oferta zwrotna

W zamian za wsparcie Muzeum oferujemy Państwu indywidualnie opracowany zestaw świadczeń i korzyści sponsorskich.

Proponujemy:

  • umieszczenie na stronie Muzeum UJ logo Sponsora z aktywnym linkiem do strony internetowej Firmy;
  • zamieszczenie logo Sponsora na biletach wstępu do Muzeum;
  • zamieszczenie logo Sponsora na materiałach audiowizualnych tworzonych przez Muzeum;
  • oprowadzanie po Muzeum dla gości Sponsora;
  • udostępnianie sal na spotkania biznesowe, konferencyjne, powierzchnie wystawiennicze (pod tym linkiem znajdą Państwo więcej informacji o salach);
  • udostępnienie dziedzińca dla potrzeb imprez „na świeżym powietrzu".

Kontakt

Katrzyna Zięba
tel. 12 663 13 17
e-mail: katarzynaa.zieba@uj.edu.pl